מייסדי החברה

shlomo levi

 

שלמה הלוי ז"ל – יליד 1941. בוגר האוניברסיטה העברית בכלכלה, מדעי המדינה ולימודי תואר שני במנהל עסקים. הקים את החברה ועמד בראשה. במסגרת זו יצר קשרים עם סקטורים רבים בכלכלה הישראלית והיה ממקימי יצוא הפרחים הישראלי הפרטי.
כיהן כיו"ר מועצת המנהלים של הבנק הבינלאומי הראשון לישראל, הנהלת לשכת המסחר ישראל-אמריקה, הנהלת בית החולים "הרצוג" וגופים אחרים.
נמנה על הועדה המייעצת לרשות החברות הממשלתיות ויו"ר ועדת הדירקטורים, שימש כחבר במועצת עיריית ירושלים, מועצת הרשות לפיתוח ירושלים, ועדת המחקר של המדען הראשי במשרד התעשייה, הנהלת התאחדות התעשיינים בירושלים והועדה הכלכלית של התאחדות התעשיינים בישראל.

yaakovdweck

 

יעקב דוויק ז"ל – יליד 1945. היה שותף בחברה מ- 1983. בוגר האוניברסיטה העברית בכלכלה וסטטיסטיקה, סיים לימודי מוסמך במנהל עסקים. שימש כמרצה ומתרגל באוניברסיטה העברית ובביה"ס למנהל בחוגי החשבונאות ומנהל עסקים.
עסק בתחומי הניהול המוניטרי, מימון, יזמות פרויקטים, בניה ותכנון ערים. רכש מיומנות רבה במקרקעין ובנדל"ן.
נמנה על ראשוני חברת לוז תעשיות וכיהן כמנהל הכספים הראשון של החברה. שימש כמנהל המחלקה הכלכלית של משרד הקליטה וכשליח עליה בסן פרנסיסקו. טיפל בעליה וקליטה כלכלית של יזמים ומשקיעים רבים.

lewisrozen

 

ד"ר לואיס רוזן – יליד 1943, עליה ארצה ב- 1983, סיים לימודי כלכלה באוניברסיטת ייל (M.A., Ph.D.).
התמחה בבניית מודלים כלכליים ועסקיים, פיתוח אסטרטגיות כלכליות, ניהול מוניטרי ומימון. שימש כמתכנן כלכלי במשרד הכלכלה האמריקאי, נמנה על סגל ההוראה לכלכלה באוניברסיטת "יורק" בטורונטו.
בשנות פעילותו הכלכלית בארץ היה מעורב בתכנון עסקי בפרויקטים שונים ביניהם לוז, סייטקס ו- A.M.S..